A-klasa » Konin | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brak aktywnych ankiet. |
Znany już jest terminarz rundy jesiennej rozgrywek w klasie A okręgu Konińskiego. Nasz klub swe zmagania zainauguruje spotkaniem z Górnikiem Wierzbinek.
Kolejka 1 - 30-31 sierpnia |
Orzeł Kawęczyn | - | Sparta Barłogi | |
Baszta Przedecz | - | Teleszyna Przykona | |
GKS Olszówka | - | Górnik Wierzbinek | |
Grom Malanów | - | Wicher Dobra | |
SRW Łuczywno | - | Kasztelania II Brudzew | |
GKS Osiek Wielki | - | Nałęcz Babiak |
Kolejka 2 - 6-7 września |
Sparta Barłogi | - | Nałęcz Babiak | |
Kasztelania II Brudzew | - | GKS Osiek Wielki | |
Wicher Dobra | - | SRW Łuczywno | |
Górnik Wierzbinek | - | Grom Malanów | |
Teleszyna Przykona | - | GKS Olszówka | |
Orzeł Kawęczyn | - | Baszta Przedecz |
Kolejka 3 - 13-14 września |
Baszta Przedecz | - | Sparta Barłogi | |
GKS Olszówka | - | Orzeł Kawęczyn | |
Grom Malanów | - | Teleszyna Przykona | |
SRW Łuczywno | - | Górnik Wierzbinek | |
GKS Osiek Wielki | - | Wicher Dobra | |
Nałęcz Babiak | - | Kasztelania II Brudzew |
Kolejka 4 - 20-21 września |
Sparta Barłogi | - | Kasztelania II Brudzew | |
Wicher Dobra | - | Nałęcz Babiak | |
Górnik Wierzbinek | - | GKS Osiek Wielki | |
Teleszyna Przykona | - | SRW Łuczywno | |
Orzeł Kawęczyn | - | Grom Malanów | |
Baszta Przedecz | - | GKS Olszówka |
Kolejka 5 - 27-28 września |
GKS Olszówka | - | Sparta Barłogi | |
Grom Malanów | - | Baszta Przedecz | |
SRW Łuczywno | - | Orzeł Kawęczyn | |
GKS Osiek Wielki | - | Teleszyna Przykona | |
Nałęcz Babiak | - | Górnik Wierzbinek | |
Kasztelania II Brudzew | - | Wicher Dobra |
Kolejka 6 - 4-5 października |
Sparta Barłogi | - | Wicher Dobra | |
Górnik Wierzbinek | - | Kasztelania II Brudzew | |
Teleszyna Przykona | - | Nałęcz Babiak | |
Orzeł Kawęczyn | - | GKS Osiek Wielki | |
Baszta Przedecz | - | SRW Łuczywno | |
GKS Olszówka | - | Grom Malanów |
Kolejka 7 - 11-12 października |
Grom Malanów | - | Sparta Barłogi | |
SRW Łuczywno | - | GKS Olszówka | |
GKS Osiek Wielki | - | Baszta Przedecz | |
Nałęcz Babiak | - | Orzeł Kawęczyn | |
Kasztelania II Brudzew | - | Teleszyna Przykona | |
Wicher Dobra | - | Górnik Wierzbinek |
Kolejka 8 - 18-19 października |
Sparta Barłogi | - | Górnik Wierzbinek | |
Teleszyna Przykona | - | Wicher Dobra | |
Orzeł Kawęczyn | - | Kasztelania II Brudzew | |
Baszta Przedecz | - | Nałęcz Babiak | |
GKS Olszówka | - | GKS Osiek Wielki | |
Grom Malanów | - | SRW Łuczywno |
Kolejka 9 - 25-26 października |
SRW Łuczywno | - | Sparta Barłogi | |
GKS Osiek Wielki | - | Grom Malanów | |
Nałęcz Babiak | - | GKS Olszówka | |
Kasztelania II Brudzew | - | Baszta Przedecz | |
Wicher Dobra | - | Orzeł Kawęczyn | |
Górnik Wierzbinek | - | Teleszyna Przykona |
Kolejka 10 - 2 listopada |
Sparta Barłogi | - | Teleszyna Przykona | |
Orzeł Kawęczyn | - | Górnik Wierzbinek | |
Baszta Przedecz | - | Wicher Dobra | |
GKS Olszówka | - | Kasztelania II Brudzew | |
Grom Malanów | - | Nałęcz Babiak | |
SRW Łuczywno | - | GKS Osiek Wielki |
Kolejka 11 - 8-9 listopada |
GKS Osiek Wielki | - | Sparta Barłogi | |
Nałęcz Babiak | - | SRW Łuczywno | |
Kasztelania II Brudzew | - | Grom Malanów | |
Wicher Dobra | - | GKS Olszówka | |
Górnik Wierzbinek | - | Baszta Przedecz | |
Teleszyna Przykona | - | Orzeł Kawęczyn |
Kolejka 12 |
Sparta Barłogi | - | Orzeł Kawęczyn | |
Teleszyna Przykona | - | Baszta Przedecz | |
Górnik Wierzbinek | - | GKS Olszówka | |
Wicher Dobra | - | Grom Malanów | |
Kasztelania II Brudzew | - | SRW Łuczywno | |
Nałęcz Babiak | - | GKS Osiek Wielki |
Kolejka 13 |
Nałęcz Babiak | - | Sparta Barłogi | |
GKS Osiek Wielki | - | Kasztelania II Brudzew | |
SRW Łuczywno | - | Wicher Dobra | |
Grom Malanów | - | Górnik Wierzbinek | |
GKS Olszówka | - | Teleszyna Przykona | |
Baszta Przedecz | - | Orzeł Kawęczyn |
Kolejka 14 |
Sparta Barłogi | - | Baszta Przedecz | |
Orzeł Kawęczyn | - | GKS Olszówka | |
Teleszyna Przykona | - | Grom Malanów | |
Górnik Wierzbinek | - | SRW Łuczywno | |
Wicher Dobra | - | GKS Osiek Wielki | |
Kasztelania II Brudzew | - | Nałęcz Babiak |
Kolejka 15 |
Kasztelania II Brudzew | - | Sparta Barłogi | |
Nałęcz Babiak | - | Wicher Dobra | |
GKS Osiek Wielki | - | Górnik Wierzbinek | |
SRW Łuczywno | - | Teleszyna Przykona | |
Grom Malanów | - | Orzeł Kawęczyn | |
GKS Olszówka | - | Baszta Przedecz |
Kolejka 16 |
Sparta Barłogi | - | GKS Olszówka | |
Baszta Przedecz | - | Grom Malanów | |
Orzeł Kawęczyn | - | SRW Łuczywno | |
Teleszyna Przykona | - | GKS Osiek Wielki | |
Górnik Wierzbinek | - | Nałęcz Babiak | |
Wicher Dobra | - | Kasztelania II Brudzew |
Kolejka 17 |
Wicher Dobra | - | Sparta Barłogi | |
Kasztelania II Brudzew | - | Górnik Wierzbinek | |
Nałęcz Babiak | - | Teleszyna Przykona | |
GKS Osiek Wielki | - | Orzeł Kawęczyn | |
SRW Łuczywno | - | Baszta Przedecz | |
Grom Malanów | - | GKS Olszówka |
Kolejka 18 |
Sparta Barłogi | - | Grom Malanów | |
GKS Olszówka | - | SRW Łuczywno | |
Baszta Przedecz | - | GKS Osiek Wielki | |
Orzeł Kawęczyn | - | Nałęcz Babiak | |
Teleszyna Przykona | - | Kasztelania II Brudzew | |
Górnik Wierzbinek | - | Wicher Dobra |
Kolejka 19 |
Górnik Wierzbinek | - | Sparta Barłogi | |
Wicher Dobra | - | Teleszyna Przykona | |
Kasztelania II Brudzew | - | Orzeł Kawęczyn | |
Nałęcz Babiak | - | Baszta Przedecz | |
GKS Osiek Wielki | - | GKS Olszówka | |
SRW Łuczywno | - | Grom Malanów |
Kolejka 20 |
Sparta Barłogi | - | SRW Łuczywno | |
Grom Malanów | - | GKS Osiek Wielki | |
GKS Olszówka | - | Nałęcz Babiak | |
Baszta Przedecz | - | Kasztelania II Brudzew | |
Orzeł Kawęczyn | - | Wicher Dobra | |
Teleszyna Przykona | - | Górnik Wierzbinek |
Kolejka 21 |
Teleszyna Przykona | - | Sparta Barłogi | |
Górnik Wierzbinek | - | Orzeł Kawęczyn | |
Wicher Dobra | - | Baszta Przedecz | |
Kasztelania II Brudzew | - | GKS Olszówka | |
Nałęcz Babiak | - | Grom Malanów | |
GKS Osiek Wielki | - | SRW Łuczywno |
Kolejka 22 |
Sparta Barłogi | - | GKS Osiek Wielki | |
SRW Łuczywno | - | Nałęcz Babiak | |
Grom Malanów | - | Kasztelania II Brudzew | |
GKS Olszówka | - | Wicher Dobra | |
Baszta Przedecz | - | Górnik Wierzbinek | |
Orzeł Kawęczyn | - | Teleszyna Przykona |
Najbliższa kolejka 3 | |||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
DO KLUBU:
Marcin Głowiński (wolny zawodnik)
Kevin Gutowski (wolny zawodnik)
Michał Frontczak (wznowienie treningów)
Piotr Mikołajczyk (wznowienie treningów)
Z KLUBU:
Szymon Dominiak (nie wznowił treningów)
ROK ZAŁOŻENIA : 1999
BARWY:
Czerwono - Czarne , Zielono - Białe , Granatowo - Czerwone , Żółto - Czarne
ADRES:
Olszówka
62-641 Olszówka
STADION:Stadion Gminny w Olszówce
BOISKO: 105 X 70
PREZES: Grzegorz Wolski
V-ce PREZES: Przemysław Wieczorek
TRENER: Ignaczak Kamil
KIEROWNIK DRUŻYNY: Olczyk Mateusz
dzisiaj: 7, wczoraj: 22
ogółem: 561 505
statystyki szczegółowe